Kim jesteśmy

Działamy na rynku pośrednictwa finansowego od 2010 roku. Naszą misją jest dostarczanie Klientom najbardziej korzystnych i bezpiecznych rozwiązań finansowych dopasowanych do ich rzeczywistych możliwości, potrzeb i oczekiwań. Oferowane przez nas produkty umożliwiają Klientom realizację celów, zarówno tych krótko-, jak i długoterminowych.

Specjalizujemy się w pośrednictwie kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego, pośrednictwie kredytów gotówkowych oraz rozwiązań finansowych dla biznesu.

Niezależnie od tego, czy planujesz zakup nowego mieszkania, wymarzone zagraniczne wakacje czy inwestycje w rozwój firmy – dostarczymy Ci aktualnych, rzetelnych i bezstronnych informacji, na podstawie których będziesz mógł wybrać najlepszy kredyt z dostępnych na rynku. Pomoc naszych Ekspertów jest bezpłatna, pozwala oszczędzić czas oraz uniknąć błędów, które mogą zaważyć na otrzymaniu kredytu lub skutkować ponoszeniem dodatkowych opłat.

 • Oferta kredytowa kilkunastu banków w jednym miejscu

 • Oferty kredytowe już od 10% wkładu własnego

 • Kilkanaście lat doświadczenie i zaufania Klientów

 • Bezpłatna obsługa bez dodatkowych kosztów

Stawiamy na skuteczność i profesjonalizm. Nasz zespół tworzą osoby od lat związane z branżą finansową i pośrednictwem kredytowym. Ekspertów kredytowych Finamax wyróżnia najwyższy poziom zaangażowania oraz dbałość o interesy Klienta i jego komfort.

Wieloletnie doświadczenie, doskonała znajomość produktów finansowych oraz dobre relacje z działami analiz poszczególnych banków przekładają się na pomoc w wyborze najkorzystniejszej oferty. Zapewniamy sprawny przebieg procesu kredytowego oraz wypłatę̨ środków w możliwie najkrótszym czasie. Gdy nasi Klienci uzyskają już optymalne dla siebie finansowanie, nadal mogą liczyć na naszą pomoc i wsparcie w zakresie innych rozwiązań finansowych.

Zapytaj Eksperta o najlepszą ofertę dla Ciebie

Umów spotkanie Umów spotkanie

Jak działamy

Wspieramy naszych Klientów w trakcie całego procesu kredytowania – od złożenie wniosku, poprzez uzyskanie pozytywnej decyzji, podpisanie umowy kredytowej, aż do uruchomienia przez bank przyznanych im środków. Ułatwiamy naszym Klientom:

 • wybór najkorzystniejszego i najlepiej dopasowanego kredytu spośród ofert wielu banków,
 • analizę zapisów umów kredytowych,
 • kompletowanie wymaganych dokumentów (wypełnimy je za Ciebie!) i pilnowanie mijających terminów,
 • nadzór nad całym procesem kredytowym,
 • negocjowanie warunków kredytowania,
 • podpisanie umowy kredytowej,
 • wypłatę kredytu.

Nie reprezentujemy żadnego banku. Dzięki nam Twój kredyt może być tańszy, a formalności związane z jego uzyskaniem prostsze i szybsze.

Nasi partnerzy finansowi

Mówią o nas

Jesteśmy dumni, że nasze usługi znajdują uznanie w oczach Partnerów i Klientów.

Wasza satysfakcja jest jedną z naszych największych motywacji, dlatego każde otrzymane referencje są dla nas bardzo ważne.

Nie szukaj banku
my znajdziemy najlepszy
dla Ciebie

Umów spotkanie

Deweloperzy i spółdzielnie

Współpracujemy z wieloma renomowanymi deweloperami i spółdzielniami mieszkaniowymi, zapewniając obsługę kredytową Klientom kilkudziesięciu warszawskich inwestycji.

Efektywne współdziałanie jest dla nas najprostszą drogą do sukcesu, dlatego jesteśmy dumni z zaufania, które pokładają w nas nasi dotychczasowi Partnerzy:

Certyfikaty i członkostwa

Aktywne członkostwo w stowarzyszeniach branżowych oraz zdobyte certyfikaty są dowodem naszego ukierunkowania na ciągłe doskonalenie jakości oferowanych usług oraz dbałość o najwyższy poziom obsługi Klientów. Jesteśmy firmą godną zaufania, ponieważ wypracowane przez nas standardy działania są transparentne, zgodne z przepisami prawa oraz kanonem dobrych praktyk rynku finansowego i pośrednictwa kredytowego.

Jesteśmy pośrednikiem kredytu hipotecznego oraz kredytu gotówkowego wpisanym do rejestru KNF (RPH000081, RPK016348), ubezpieczonym polisą OC. Udzielamy rzetelnych, jasnych informacji oraz przedstawiamy wszelkie koszty i opłaty związane z zaciągnięciem kredytu, kierując się dobrem naszych Klientów.

Jesteśmy członkiem wspierającym Polskiego Związku Firm Deweloperskich – organizacji zrzeszającej ponad 170 firm deweloperskich z całego kraju. Misją Związku jest tworzenie wysokiej jakości budynków mieszkalnych, które będą odpowiadały potrzebom kolejnych pokoleń Polaków. Dzięki współpracy z PZFD jesteśmy bliżej rynku i mamy pewność, że nasi partnerzy-deweloperzy oferują naszym Klientom usługi na najwyższym poziome.

Zostaliśmy uhonorowani godłem „Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma”, którego celem jest promocja najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek w poszczególnych branżach. Wyróżnienie oparte jest na badaniach konsumenckich i stanowi odzwierciedlenie opinii konsumentów (naszych Klientów).

Umów się na spotkanie z Ekspertem

  Zgody marketingowe:
  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Finamax Sp. z o.o... Więcej »« Zwiń

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie połączeń telefonicznych
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości elektronicznych

  ZOSTAŃ
  W DOMU

  Spotkaj się z Ekspertem kredytowym on-line

   Zamów rozmowę video z Ekspertem
   Zostaw swoje dane a nasz Ekspert skontaktuje się z Tobą
   Zgody marketingowe:
   • Administratorem danych osobowych jest Finamax Sp. z o.o... Więcej »« Zwiń

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie połączeń telefonicznych
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości elektronicznych