Aktualności

Informacje

Jak długo trwa uzyskanie kredytu hipotecznego?

Wielu naszych Klientów rozpoczyna swoja „przygodę” z kredytem od samodzielnego poszukiwania odpowiedniej oferty. Jest to dość czasochłonne zajęcie, ponieważ wymaga odwiedzenia przynajmniej kilku placówek różnych banków i poświecenia przynajmniej kilku godzin na rozmowy o warunkach kredytowania. Współpraca z ekspertem kredytowym pozwala oszczędzić czas na etapie poszukiwania kredytu, ponieważ już na pierwszym spotkaniu można uzyskać informacje, które banki oferują kredyty hipoteczne na warunkach najlepiej dopasowanych do naszych potrzeb.

Wybór oferty to jednak dopiero początek. Organizacja kredytu hipotecznego to skomplikowany, wielowątkowy proces, w który zaangażowane jest wiele osób. Aby wszystko poszło sprawnie trzeba ułożyć właściwy plan działania. W ten sposób unikniemy stresujących terminów, takich jak na przykład koniec umowy przedwstępnej i groźba utraty zadatku.

Jaki bezpieczny margines czasu powinniśmy sobie zostawić? Załóżmy, że mamy już upatrzone mieszkanie (czas potrzebny na znalezienie wymarzonej nieruchomości to bardzo indywidualna sprawa). W przeważającej większości przypadków, wystarczy zarezerwować 2 miesiące. Oczywiście da się całą procedurę zakończyć szybciej, jednak nieco dłuższy okres zapewnia poczucie bezpieczeństwa w przypadku zaistnienia „nieprzewidzianych sytuacji”. Zdarzają się jednak również bardzo skomplikowane wnioski, co przekłada się na wydłużenie procedury, jednak o takiej sytuacji klient współpracujący z Ekspertem wie z wyprzedzeniem.

ZOSTAŃ
W DOMU

Spotkaj się z Ekspertem kredytowym on-line

Zamów rozmowę video z Ekspertem
Zostaw swoje dane a nasz Ekspert skontaktuje się z Tobą
Zgody marketingowe:
  • Administratorem danych osobowych jest Finamax Sp. z o.o... Więcej »« Zwiń

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie połączeń telefonicznych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości elektronicznych