Aktualności

Wydarzenia

Oferta pracy – Ekspert ds. Kredytów hipotecznych

Jesteśmy firmą, która od ponad 10 lat specjalizuje się w pośrednictwie kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości w inwestycjach deweloperskich. Jako jedyny pośrednik kredytowy jesteśmy Partnerem Polskiego Związku Firm Deweloperskich Oddział Warszawa.

Współpracujemy z ponad 70 Partnerami z rynku nieruchomości – czołowymi Deweloperami i renomowanymi Spółdzielniami Mieszkaniowymi oraz Agencjami Nieruchomości. Dla większości naszych Partnerów jesteśmy wyłącznym pośrednikiem kredytowym obsługującym ich Klientów.

Aktualnie zapewniamy obsługę Klientom kredytującym zakup nieruchomości ponad 50 inwestycjach deweloperskich.

W związku ze stałym dynamicznym rozwojem i ciągłym wzrostem ilości obsługiwanych inwestycji poszukujemy do naszego zespołu osób na stanowisko:

Ekspert ds. Kredytów Hipotecznych

Praca u wiodących deweloperów na terenie Warszawy, Radomia i Łodzi

Miejsce pracy: Warszawa, Radom oraz Łódź

Opis stanowiska:

  • obsługa kredytowa Klientów inwestycji deweloperskich oraz spółdzielni mieszkaniowych;
  • dyżury eksperckie na terenie biur sprzedaży obsługiwanych inwestycji deweloperskich;
  • przygotowywanie i prezentacja ofert kredytowych;
  • dbanie o wizerunek firmy;
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami;
  • sprzedaż produktów hipotecznych.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży kredytów hipotecznych;
  • znajomość oferty produktów hipotecznych wiodących na rynku banków;
  • znajomość zasad i standardów obsługi Klientów i umiejętność ich stosowania;
  • posiadanie umiejętności sprzedażowych i dobrej skuteczności w sprzedaży;
  • otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność budowania relacji;
  • nienaganna kultura osobista, dobra prezencja i predyspozycje do bezpośredniej pracy z klientami;
  • niekaralność;
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy i rzetelność w działaniu;
  • systematyczność, zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu.

Oferujemy:

  • wysokie stawki prowizyjne;
  • Klientów rynku pierwotnego – pochodzących z inwestycji współpracujących deweloperów i spółdzielni mieszkaniowych;
  • Klientów rynku wtórnego – pochodzących od współpracujących agencji nieruchomości;
  • elastyczną formę zatrudnienia – rodzaj umowy w zależności od Twoich preferencji;
  • możliwość uzyskiwania dodatkowego wynagrodzenia za sprzedaż produktów i usług oferowanych przez grupę Finamax;
  • szkolenia produktowe, sprzedażowe, wsparcie merytoryczne najlepszych praktyków;
  • współpracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmą o niskiej rotacji Ekspertów;
  • możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji i awansu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email: biuro@finamax.pl

ZOSTAŃ
W DOMU

Spotkaj się z Ekspertem kredytowym on-line

    Zamów rozmowę video z Ekspertem
    Zostaw swoje dane a nasz Ekspert skontaktuje się z Tobą

    Zgody marketingowe:
    • Administratorem danych osobowych jest Finamax Sp. z o.o... Więcej »« Zwiń

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie połączeń telefonicznych
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości elektronicznych